Sirupy, nápoje & iné

Objavte naše recepty na sirupy, nápoje, likéry a ďalšie. Či už je to klasický bazový sirup, ovocný rebarborový sirup, osviežujúci citrusovo-bylinkový sirup alebo sirup z kvetov - u nás nájdete recepty pre každú príležitosť, ako aj tipy na zdobenie sirupových fliaš.

Tu nájdete inšpiráciu pre svoje sirupové výtvory. Neváhajte a dajte receptu svoje "ja" a experimentujte s rôznymi bylinkami, korením, exotickým ovocím a ďalšími. Vaša predstavivosť nemá hraníc!

Sirupový cukor baza & bylinky

Pre sirupy vyrobené zo všetkých druhov bylín a kvetov

Sirupový cukor ovocie s kôstkov & bobule

Zabraňuje nadmernej hustote vo fľaši

Sladký letný hit!

Príprava domácich sirupov nebola nikdy jednoduchšia. Vyskúšajte našu letnú novinku pre vaše lahodné domáce sirupy. Pripravili sme si pre vás výhodné balenie oboch sirupových cukrov a ako darček praktickú fľašu s uzáverom, samolepky a sirupový manuál, kde nájdete rôzne kombinácie ovocia a byliniek pre vaše domáce sirupy.

viac o produkte

prejsť k objednávke

Citrusovo - bylinkový sirup s rozmarínom

Ríbezľový sirup

Citrusovo - bylinkový sirup s rozmarínom

Rozmarínovo-jahodový sirup

Dekoračné etikety & viac

S pár trikmi môžete premeniť vaše poháre a fľaše  na nádherné darčeky. Pre skrášľovanie a zdobenie môžete použiť stuhy a tlačené etikety. Týchto pomocníkov si môžete vytvoriť tu.

Prezrite si náš sirupový manuál, kde nájdete nielen recepty na sladké sirupy, ale aj rôzne kombinácie džemov (sirupový manuál si môžete aj stiahnuť):

Ďalšie receptové nápady

Naše videá

Domáci sirup? Nie je nič jednoduchšie. Naše videá popisujú postup krok za krokom, nájdete v nich odpoveď na vaše otázky ohľadne receptov. Poslúžia nielen začiatočníkovm, ale aj skúseným kuchárom. Budete ohromení tým ako ľahko a rýchlo si  môžete urobiť vlastný bylinkový alebo ovocný sirup. Dúfame, že vás  bude baviť nielen ich sledovanie, ale aj výroba! Na našom YouTube kanále Korunný cukor nájdete oveľa viac.

#Mojich250g

Uvarené, domáce alebo vyzdobené, znamená viac než len to, že ste niečo vytvorili, uvarili a upravili sami vlastnoručne. Popisuje proces vzniku a Váš charakter. Ako by ste do každého gramu svojho vlastného výrobku dali kúsok seba. To je #Mojich250g

Ukážeme vám ako si môžete vyrobiť ovocné a osviežujúce nápoje, napríklad sirup, džús alebo likér pomocou sirupového cukru Korunný cukor. Sirupy sa môžu použiť aj na alkoholické nápoje a ovocný aperitív.

Rebarborový sirup

Čerešňovo-mätový sirup