Džem, marmeláda, želé & viac

Objavte naše rozmanité recepty na džemy, marmelády,  lekvár, ovocné nátierky, želé a ďalšie. Či už ide o klasický jahodový džem, exotický džem Pina Colada alebo ovocné kombinácie, ako napríklad broskyňa a černica - u nás nájdete recepty pre každú príležitosť, ako aj tipy na dekoráciu, vďaka ktorým sa džemy môžu zmeniť na skvelý suvenír alebo darček.

Tu nájdete inšpiráciu pre svoje vlastné výtvory. Neváhajte a pridajte receptu vaše "ja" a experimentujte napríklad s pridaním čokolády, orechov, likérov, exotického ovocia, lesných plodov, bylín, korenín a ďalších. Vašej predstavivosti sa medze nekladú ;)

Marhule-čokoláda-lieskové oriešky

Maliny-biela čokoláda

Dekoračné etikety & viac

S pár trikmi môžete premeniť vaše poháre a fľaše  na nádherné darčeky. Pre skrášľovanie a zdobenie môžete použiť stuhy a tlačené etikety. Týchto pomocníkov si môžete vytvoriť tu.

Prezrite si náš sirupový manuál, kde nájdete nielen recepty na sladké sirupy, ale aj rôzne kombinácie džemov (sirupový manuál si môžete aj stiahnuť):

Viac receptových nápadov

#Mojich 250g

Zavárané, domáce alebo vyzdobené, znamená viac než len to, že ste niečo vytvorili, zavarili a upravili sami vlastnoručne. Popisuje proces vzniku a Váš charakter. Ako by ste do každého gramu svojho vlastného výrobku dali kúsok seba. To je #Mojich250g
Objavte ako si môžete s Korunným cukrom želírovacím rýchlo a ľahko vyrobiť originálne ovocné marmelády, džemy a želé. Recepty z Korunného cukru ponúkajú ako klasické recepty, tak aj nezvyčajné kombinácie. S nami môžete ľahko a rýchlo spracovať prebytočné ovocie z vlastnej záhrady do úžasných džemov, marmelád a darčekov.

Korunný želírovací cukor 2:1

Naše videá

Domáci lahodný džem? Nie je nič jednoduchšie. Naše videá popisujú postup krok za krokom, nájdete v nich odpoveď na vaše otázky ohľadne receptov. Poslúžia nielen začiatočníkovm, ale aj skúseným kuchárom. Budete ohromení tým ako ľahko a rýchlo si  môžete urobiť vlastné marmelády, džemy a iné. Dúfame, že vás  bude baviť nielen ich sledovanie, ale aj výroba! Na našom YouTube kanále Korunný cukor nájdete oveľa viac.